Сьогодні, 9 квітня, у стінах Свято-Миколаївського собору у Кременчуці в останню путь провели померлого військовослужбовця Валерія Раковича. Народився чоловік 6 серпня 1982 року у Кременчуці, навчався у загальноосвітній школі № 16, пізніше у загальноосвітній школі № 3. Освіту здобув у Вищому професійному училищі № 7.
Попрощатися із захисником прийшли найрідніші — родичі, друзі, знайомі. Усі, хто знали Валерія, прийшли віддати йому останню шану і подякувати за службу та захист.
Службу Валерій проходив на посаді старшого стрільця у десантно-штурмовому відділенні, розповідає військовослужбовець із позивним «Лиман».
— Помер 31 березня 2025 року у військовому шпиталі західного регіону, де лікувався від отриманих поранень, — додає військовослужбовець.
За словами «Лимана», поранення захисник отримав під час виконання бойового завдання поблизу села Гуєво Суджанського району РФ.
У військовослужбовця лишилися сестра та донька. Після панахиди у соборі поховали Валерія на Свіштовському кладовищі у меморіальному секторі почесних поховань захисників та захисниць України.
Редакція «Кременчуцького Телеграфа» висловлює щирі співчуття рідним та близьким військовослужбовця.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.