"Барселона" вирвала у "Севільї" Суперкубок УЄФА

12.08.2015, 09:37 Переглядів: 1 212

Каталонська "Барселона" здобула свій черговий трофей

В матчі-трилері проти співвітчизників з "Севільї" команда Луїса Енріке здобула перемогу з рахунком 5:4, забивши вирішальний гол вже у другому овертаймі.

Глядачі за матч побачили аж 9 голів.

Причому, переможець Ліги Європи вийшов вперед вже на 3 хвилині. Відзначився Банега. Але далі "Барса" просто розірвала суперника. Мессі (двічі), Рафінья та Луїс Сурес довели рахунок до, здавалось би, переможного - 4:1. Та команда Емері здійснила камбек, відігравши три голи. Забив Рейєс, потім Гаймейро з пенальті, а шанс андалусійцям продовжити боротьбу подарував українець Коноплянка на 81 хвилині.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: Футбол 1