Хокейний клуб «Кременчук» поступився «Соколу» у товариському матчі

Сьогодні, 21:19 Переглядів: 99

Завтра команди зіграють ще

17 вересня хокейний клуб «Кременчук» провів товариський матч проти київського «Сокола».

Основний час завершився з рахунком 0:2 на користь гостей. У воротах «містян» виступали обидва голкіпери: Микита Гордюшин (перші 30 хвилин) та Кирило Кучер (з 30-ї по 63-тю хвилину).

В овертаймі «Кременчук» зумів відзначитися завдяки голу Віталія Ляльки. У булітній серії команди виконали по 8 кидків, проте «Сокіл» здобув перемогу 2:1.

Єдиний влучний буліт від «Кременчука» реалізував Гліб Крівошапкін.

Нагадаємо, що у зв’язку із забороною оприлюднення інформації про проведення спортивних матчів на період воєнного стану, хокейний клуб «Кременчук» не анонсуватиме дату та час своїх матчів на офіційних ресурсах.