«Кременчук» поступився «Соколу» в овертаймі товариського матчу

Сьогодні, 17:18 Переглядів: 89

У другому товариському матчі між ХК «Кременчук» і ХК «Сокіл» основний час завершився з рахунком 4:4

18 вересня хокейний клуб «Кременчук» провів другий товариський матч проти столичного «Сокола», в якому основний час завершився з рахунком 4:4. У ході овертайму «Сокіл» зміг реалізувати момент, здобувши перемогу з рахунком 5:4.

Шайби за «Кременчук» закинули:

• Гліб Крівошапкін (23:36)
  • Дмитро Ігнатенко (27:29)
  • Святослав Тимченко (37:19)
  • Тимофій Материкін (49:20).

У воротах «Кременчука» зіграли обидва голкіпери: Кирило Кучер (перші 31 хвилину) та Микита Гордюшин (з 31-ї по 62-гу хвилину).

Учора «Кременчук» поступився «Соколу» з рахунком 0:2.

Нагадаємо, що у зв’язку із забороною оприлюднення інформації про проведення спортивних матчів на період воєнного стану, хокейний клуб «Кременчук» не анонсуватиме дату та час своїх матчів на офіційних ресурсах.