Полтавець Богдан Логвиненко став чемпіоном світу з таїландського боксу серед юніорів

20.09.2024, 10:01 Переглядів: 858

Юний спортсмен переміг у фіналі суперника з Росії

Полтавець Богдан Логвиненко став чемпіоном світу з таїландського боксу серед юніорів та отримав звання видатного спортсмена до 14 років на Чемпіонаті світу 2024 року. Про це повідомила виконувачка обов'язків мера Полтави Катерина Ямщикова у телеграмі.

Змагання відбулися з 12 по 19 вересня в Бангкоку, Таїланд. Богдан представляв Україну у віковій категорії 12-13 років та ваговій категорії до 54 кг. Він тренується в клубі «Легіон Полтава» під керівництвом тренера Ентоні Джиркінса.

У фіналі юний спортсмен переміг суперника з Росії, здобувши золоту медаль та титул чемпіона світу 2024 року.