Учні Кременчуцького спортліцею стали бронзовими призерами Відкритого чемпіонату Полтави з греко-римської боротьби

Сьогодні, 10:43 Переглядів: 114

Спортсменів підготував тренер Сергій Бузько

19-20 жовтня у Полтаві відбувся Відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби серед юнаків U-16, присвячений пам'яті Героїв України. У змаганнях взяли участь спортсмени 2008-2009 років народження, серед яких учні Кременчуцького спортивного ліцею імені Івана Піддубного здобули бронзові медалі.

Призерами стали:

• Михайло Скачок (вагова категорія 51 кг),
  • Кирило Єльченко (вагова категорія 48 кг),
  • Владислав Комаревцев (вагова категорія 55 кг).

Ліцей висловив подяку тренеру Сергію Бузьку за підготовку спортсменів. Вітання призерам і тренеру опубліковані на офіційній сторінці закладу у Facebook.

Нагадаємо, що у липні ліцеїсти стали призерами Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби.