Якщо жодна з популярних заморських соцмереж, типу Facebook, Twitter чи Instagram, не припали Вам до душі - спробуйте одну з українських платформ. Зібрали для Вас кілька цікавих соцмереж вітчизняного виробництва. Звичайно, вони поступаються звичному для нас Vk, але теж варті уваги.
UkrOpen
Розробники запевняють, що UkrOpen унікальна, адже не скопійована з жодної відомої соцмережі. В неї вбудована пошукова система новин, яка дозволяє не лише бути в курсі останніх подій, а й обговорювати їх з користувачами.
Зареєструватися на ресурсі можуть люди, старші 13 років.
Ц.укр
«Ц.укр» поєднує в собі Facebook та Vk, а її назва розшифровується як: «Це – Україна». Адміністрація молодої української соцмережі постійно проводить конкурси для користувачів.
Крім того, можна одним кліком перенести улюблені фото та музику з Vk в акаунт на Ц.укрі.
Hurtom
Hurtom створювався як сайт з української культури з обмінником файлів та даних без реклами. Зараз головна мета діяльності порталу - поширення кінофільмів українською мовою, які користувачі можуть обговорювати на форумах сайту.
Ukrface
Ukrface - це також поєднання Facebook та Vk. У ній є всі звичні для нас функції: особиста сторінка, друзі, музика, фото, відео і загальний чат. Але, на відміну від усіх інших соцмереж, у ній є переклад на живу кримськотатарську мову.
Vk приваблював українців не тільки соціальною складовою, а й величезною бібліотекою музики. крім того, чимало українців були активними користувачами Яндекс.Музики – сервісу потокового аудіо, що не вимагав реєстрації для прослуховування музики з усього світу. Чи є їм заміна?
YouTube
YouTube – не тільки відеохостинг, але й сховище аудіо. Артисти регулярно заливають свої треки у вигляді відеокліпів, а ще пісні часто публікуються і у форматі аудіо, коли замість відео ставиться якесь зображення. YouTube вміє самостійно складати тематичні плейлисти, але це неважко робити і користувачу. Загалом, тут можна знайти багато музики цілком безкоштовно.
Звичайно, дорогою з дому на роботу чи на зустріч із друзями YouTube з телефону не послухаєш, але як швидкий варіант, коли треба знайти якусь пісню – цілком згодиться.
Apple Music
Сервіс Apple Music було запущено 2015 року компанією Apple та вбудовано в один із основних продуктів – програму iTunes. Випущені додатки під iOS та навіть Android. Сильні сторони Apple Music: власні плейлисти, які вручну створюють працівники сервісу; власне радіо з Зейном Лоу; інтеграція з іншими продуктами компанії. Є можливість закачувати музику офлайн. Але Apple Music взагалі не має безкоштовної версії. Вартість: індивідуальний план – $4,99 на місяць, сімейний – $9,99 на місяць.
Google Play Music
У 2014-му в Україну прийшов стримінговий сервіс Google. Нині Google Play Music встановлено за замовчування на більшості смартфонів під Android. Також можна слухати на веб-сайті та скачати додаток для ПК. Google Play Music також виключно платний. Проте його вартість нижча за конкурентів - 59 грн на місяць. Так ви отримаєте необмежений доступ до величезної бібліотеки світової та української музики.
Deezer
Deezer наразі п'ятий за популярністю стримінговий сервіс у світі. Його слухає майже 4 мільйони людей. На відміну від конкурентів із Spotify, Tidal та Pandora цей сервіс доступний в Україні і навіть має безкоштовну версію. Проте у ній аж надто дратуюча реклама через кожні 2-3 треки. З цією проблемою допоможе адблок.
Плюси Deezer: зручна навігація, цікаві плейлисти, розумна каталогізація, простий і приємний інтерфейс тощо.
Платна версія за 6,99 євро на місяць дозволить закачувати треки в офлайн у додатку.
SoundCloud
Стримінговий сервіс SoundCloud принципово відрізняється від інших сервісів. Тут немає популярних альбомів, власних радіостанцій та інших артибутів, на яких тримаються конкуренти.
SoundCloud – це інді-сервіс. Тут артисти напряму взаємодіють із слухачами. Сюди заливають ексклюзивні сети, нові треки, експериментальні ремікси тощо. Саме на SoundCloud, здебільшого, викладають нові альбоми українські музиканти. Тут можна почути багато того, що більше ніде не знайдеш, але треба розуміти, що нові альбоми Red Hot Chili Peppers та Linkin Park чекати не варто.
За матеріалами: Максимум, Українська правда.
P.S Протестили українські соцмережі. Зупинили вибір на двох: UkrOpen та Ц.укр. Поцінувачам музики краще підійде остання. Більшість груп переїжджають саме туди. "ТелеграфЪ" створив групи в обох цих соцмережах- https://ukropen.net/public813
https://ц.укр/public3252139. Приєднуйтеся:)
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.