Після ліквідації стихійного «кладовища домашніх тварин» біля Соснівки, багато кременчуцьких власників тварин загадуються над питанням, де та яким чином у місті можна належним чином поховати померлого плеканця, але відповіді на це питання немає
Нещодавно під Кременчуком, біля села Соснівка, знищили кладовище для тварин. Телеграфові про це повідомила читачка. Поліція зареєструвала матеріали за фактом публікації у соцмережах, проте кримінальне провадження відкрити не може, оскільки кладовище незаконне. Такі стихійні «кладовища домашніх тварин» є ледь не у кожному районі міста, але вони, як мінімум, порушують правила благоустрою, тому існують доти, доки на них не звертають уваги. Але рано чи пізно їх може спіткати така ж доля, як і кладовище у Соснівці.
«Кременчуцький ТелеграфЪ» спробував розібратися, то де ж кременчужанам ховати своїх померлих домашніх тварин.
Спочатку ми дізналися у кременчужан їхні думки щодо того, де варто ховати померлих тваринок, де вони ховали своїх та як ставляться до кремації тварин.
— Важке питання, але можна кремувати своїх домашніх улюбленців і робити це офіційно. Потрібно у нас в Кременчуці відкрити офіційний цвинтар, щоб була змога ховати їх там, — говорить кременчужанин.
За результатами опитування, багато кременчужан не проти кремації тварин, проте на сьогодні, спеціальні крематорії існують лише у Києві, Харкові, Одесі та Дніпрі. У Києві, наприклад, кремація тварини обходиться у 270-3080 грн, залежно від ваги тварини і того, чи плануєте ви забрати прах.
У скільки кременчужанам обійдеться поховати родича шляхом кремації
Отже, щоб дізнатися, де, на думку міської влади, кременчужани мають ховати своїх померлих тваринок, ми намагалися зв’язатися з директором департаменту житлово-комунального господарства Іваном Москаликом. Проте ні на телефонний дзвінок, ні на повідомлення у месенджері він нам не відповів.
Водночас, згідно з прайсом комунального підприємства СКРП, яке виконує функції ритуальної служби Кременчуцької міської територіальної громади та займається утриманням та благоустроєм кладовищ, жодних послуг, пов’язаних з похованням домашніх тварин вони не надають.
Також ми поцікавилися, як КП «Спецсервіс-Кременчук» утилізує тіла померлих тварин. У цьому комунальному підприємстві ми дізналися, що для утилізації тіл померлих тварин на Деївському звалищі є утилізаційна яма. Але повної інформації, як вона працює нам не надали.
Тож питання де все ж таки та як містянам легально ховати своїх померлих тварин у Кременчуці залишається відкритим. «Кременчуцький ТелеграфЪ» направив запит у мерію, аби дізнатись, чи існує у місті взагалі алгоритм утилізації домашніх тварин та де кременчужанам їх ховати. Коли отримаємо відповідь — обов’язково повідомимо про це на нашому сайті.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.