Ми зібрали для вас ТОП-10 новин Кременчука та Полтавщини, які Ви могли їх пропустити
Внаслідок вчорашньої атаки росіяни пошкодили зерносховище на Полтавщині. За словами керівника Полтавської обласної військової адміністрації, зерносховище було наповнене, частину урожаю, який зберігався, втрачено. Фахівці ОВА допоможуть власникам правильно оформити документи на відшкодування збитків — детальніше у матеріалі.
У січні голова Кременчуцької громади Віталій Малецький їздив за кордон. Як розповіли «Кременчуцькому Телеграфу» у пресслужбі мерії, Віталій Малецький був в Австрії. Для себе мер привіз цеглину зі сміттєзвалища, де проводиться сортування сміття — детальніше у матеріалі.
За словами епідеміолога, за останній тиждень в області зафіксували 44 випадки хвороби. А це на 15 випадків більше, ніж було попереднього тижня. Серед цієї кількості хворих 34 — діти.
Більшість захворювань припадає на територію Полтавської громади — детальніше у матеріалі.
29 січня Кременчук попрощався зі старшим солдатом Станіславом Шевченком, який загинув 21 січня в районі міста Сіверськ Донецької області.
Друзі полеглого воїна згадують, у цивільному житті хлопець був дружнім, завжди готовим підтримати та прийти на допомогу — детальніше у матеріалі.
29 січня близько 19.00 на вулиці Халаменюка у Кременчуці сталася різанина. За інформацією начальника Кременчуцького райуправління поліції Олександра Холондовича, увечері 29 січня поблизу під'їзду місцевий чоловік вдарив ножем свого знайомого — детальніше у матеріалі.
31 січня, з російського полону повернулися 207 військовослужбовців. Серед них двоє військових з Полтавщини — детальніше у матеріалі.
У Міському палаці культури знову на українському прапорі була чорна стрічка — Кременчук прощався з полеглим військовим. Ті, хто знав Ігоря Калугіна у цивільному житті розповіли, що він був непересічною людиною — гарним товаришем та життєрадісною людиною — детальніше у матеріалі.
2 лютого Кременчук попрощався з головним сержантом роти загону спецпризначення Віталієм Супруном — детальніше у матеріалі.
Учасники мирної акції вимагають зменшити зарплати заступників міського голови, припинити виділяти кошти на некапітальні витрати з бюджету. Також активісти вимагають прозорої звітності про допомогу військовим від міської влади. Збиралися біля Кременчуцької РВА — детальніше у матеріалі.
Проживає сім'я у селі Лутовинівка. Чоловік Алли працював заступником директора комбікормового заводу на підприємстві ТОВ «Відродження» з 2019 року. Саме тоді керівництво підприємство надало сім'ї будинок для проживання.
Нещодавно Алла вирішила звільнитися з підприємства за власним бажанням, й, поки чоловік знаходиться на фронті, керівництво підприємств дало вказівку Аллу виселити, ворота заварити та змінити замки у помешканні сім'ї. Детальніше — у матеріалі.
«Кременчуцький ТелеграфЪ» дізнавався, як школи та дитячі садки міста працюють, якщо пролунала повітряна тривога. Редакція дослідила це питання на прикладі двох закладів освіти — Кременчуцької гімназії № 20, що на вулиці Академіка Маслова, 12, та Кременчуцького закладу дошкільної освіти (ясла — садок) комбінованого типу № 18, що на вулиці Лейтенанта Покладова, 12. Детальніше — у матеріалі.
До редакції «Кременчуцького Телеграфа» тільки за останні дні звернулися дві родини школярів, конфлікт з однолітками для яких закінчився госпіталізацією. У поліції теж наводять невтішні цифри — чотири факти конфліктів із залученням правоохоронців тільки за останні два тижні. «Кременчуцький ТелеграфЪ» дізнавався, як батькам розпізнати приховану агресію своєї дитини та запобігти конфлікту.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.