Переможці — двоє підприємців, які мають угоди з місцевими бюджетними замовниками на суму з десяток мільйонів гривень
Комунальне госпрозрахункове житлово-експлуатаційне господарство «Автозаводське» оголосило 4 тендери на ремонти укриттів, загальна вартість яких сягнула понад 1,7 млн грн. Станом на 12 березня, два з них скасували через відсутність пропозицій. У інших двох тендерах вже є переможці — двоє підприємців, які мають угоди з місцевою владою на суму з десяток мільйонів гривень.
Адреси укриттів, де планували зробити ремонт:
У тендері на ремонт укриття у будинку на вулиці Шевченка взяли участь двоє підприємців — Шилін Павло Олександрович та Дробязко Володимир Володимирович. У закупівлі переміг Павло Шилін із запропонованою ціною у 450 гривень. Обґрунтування аномально низької ціни переможець має надати до 13 березня, зазначено у Prozorro. Додамо, що очікувана вартість робіт складає 486 тис. 992 грн.
Облаштувати сховище мають до кінця 2024 року.
Нагадаємо, підряд за понад 6 млн гривень на ремонт покрівлі будинку на вулиці Молодіжній департамент житлово-комунального господарства віддав Павлу Шиліну, його конкурента дискваліфікували через вимоги, яких у тендерній документації не було.
Як раніше зазначав ТЪ, Шилін Павло Олександрович є фаворитом для чиновників. За даними публічного модуля аналітики bi.prozorro.org, найбільше робіт та послуг у Шиліна замовило відомство, уклавши з підприємцем 20 договорів на загальну суму 14,5 млн грн. Другий підрядник за кількістю договорів — це КГЖЕП «Автозаводське», підпорядковане департаменту.
Підряд на реконструкцію покрівлі на вулиці Молодіжній — найбільший за сумою з-поміж укладених з цим підприємцем договорів. Раніше таких великих замовлень ФОП Шилін не мав.
За даними Clarity Project, станом на 2024 рік з підприємцем Павлом Шиліним бюджетні замовники уклали 41 договір на суму понад 20 млн грн за 2016-2023 роки. Також підрядник має спільний номер з кількома комунальними підприємствами міста, зокрема КП «Міськсвітло» та «КАТП 1628».
У будинку на проспекті Свободи, 96 облаштують укриття за понад 300 тисяч гривень. Підрядником став Дробязко Володимир Володимирович. Під час розгляду тендерної пропозиції у підприємця виявили невідповідності в інформації, які вимагалися від нього, як від учасника. Так, наприклад, підприємець не надав дозвіл на право здійснення певного виду будівництва, що вимагалось у тендері, відповідну довідку про виконання аналогічних за предметом закупівлі договорів.
Сховище мають облаштувати до кінця грудня 2024 року.
За даними Youcontrol, основний діяльності підприємця Володимира Дробязка — будівництво житлових і нежитлових будівель. Як вказано у Clarity Project, з 2018 року ФОП Дробязко переміг у 58 закупівлях на загальну суму понад 14 млн грн. Найбільше угод було укладено з комунальним підприємством «Спеціалізований комбінат ритуальних послуг» — на понад 5,2 млн гривень, на другому місці КГЖЕП «Автозаводське» — майже 3 млн грн.
Один спільний номер та електронну пошту має, ймовірно, родичка підприємця, також ФОП — Дробязко Ольга Вікторівна. Найбільш вартісні контракти жінка має з КГЖЕП «Автозаводське» — понад 2,5 млн грн. За даними Youcontrol, основний вид діяльності підприємиці — роздрібна торгівля одягом у спеціалізованих магазинах, але вона також спеціалізується і на будівництві, і на догляді за дітьми, на склінні та малярних роботах, монтаж систем опалення і т. д.
Повний перелік діяльності Дробязко Ольги Вікторівни/ скриншот з Youcontrol
Також один спільний номер і адресу реєстрації з Володимиром Володимировичем Дробязком має його тезка, ймовірно, родич — Дроб’язко Володимир Олександрович. ФОП Володимир Олександрович також, як і Ольга Вікторівна, за даними Clarity Project, має найбільш вартісні контракти з КГЖЕП «Автозаводське» — понад 2,4 млн грн.
Основна діяльність ФОПа Володимира Олександровича у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.
Усі троє підприємців займалися облаштуванням укриттів, ремонти яких замовляло КГЖЕП «Автозаводське», більшість контрактів комунальне підприємство укладало напряму з підрядником без використання електронної системи.
Нагадаємо, у Кременчуці розірвали договір на ремонт підвалу будинку під найпростіше укриття. Аналітики виявили, що замовник робіт уклав договір із підрядником поза конкурсом, не маючи на це ніяких підстав. Також у цій справі ще триває комплексна перевірка від «Укрдержбудекспертизи».
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.