Зіграють роль дружки нареченої за 100 грн на годину та послухають про ваше нелегке життя за 500-1000 грн — незвичайні послуги, які з’являються на сайтах оголошень
Нещодавно до редакції прилетів скрин оголошення з фото молодих дівчат. Вони пропонували ну дуже дивну послугу — побути гостями на вашому весіллі, пройти на похорони чи будь-яке застілля. Звичайно, за гроші. Ми вирішили поцікавитись, що воно таке. І зіткнулись з тим, що окрім гостів на будь-які свята можна замовити собі друзів, що за гроші з вами поспілкуються, погуляють, підуть на каву та в кіно. Що то за тренд, з яких причин можуть знадобитись такі послуги й скільки вони коштують?
Зв’язується із дівчатами, запитати, це не жарт. За нашою легендою, нареченій потрібна «група підтримки» — дружка на свято, бо подружки усі пороз'їжджалися за кордон і нема кого запросити на церемонію. А до більш далеких знайомих звертатися ніяково. Дівчата з оголошення вже готові пакувати валізи та їхати гуляти на весілля до Кременчука.
Одна дружка обійдеться по 100 грн на годину, а от на двох дівчат одразу знижка вже 170 грн за двох. Ну і витрати на дорогу, звісно, нашим коштом.
На фото — зовсім молоді дівчата (реальність знімків під сумнівом), як вони могли бути на весіллі за батьків, то велика загадка. На питання про вік дівчата вирішують промовчати.
Інші «працівниці весіль», які запостили аналогічне оголошення, запрохали трохи вищу суму, але і їхати були готові аж з заходу України. За двох дівчат на все свято — 2000 грн. Ну, і плюс дорога до Кременчука.
Дешевше за все за послугу «гості на свято» хотіли молоді хлопці (тут ми вже змінили легенду з дружки для нареченої й шукали просто родичів на свято). Вони пропонували свої послуги утрьох.
Свій вік жоден із претендентів погуляти на весіллі за гроші не назвав — на фото потенційні «гості» виглядають як школярі чи студенти, тож зіграти старших родичів не зможуть.
Якщо чоловіком на годину вже нікого давно не здивуєш — так можна найняти людину, що допоможе із дрібними роботами по господарству, то «друг на годину» зустрічався ще не кожному. Платіть гроші й вас вислухають, порадять, підставлять «жилетку», а якщо проживаєте в одному місті — складуть компанію під час прогулянки.
Такі оголошення зустрічаються на сайтах об’яв. І мають доволі високі перегляди — на одному оголошенні понад 3 тис.
45-річна Олена, яка надає послуги «на годину» серед причин, через які люди до неї звертаються називає відсутність друзів, кризу середнього віку, нелюбов до себе, апатію, втому, апатію, агресію з боку оточуючих.
На сайтах на кшталт OLX чи «Кабанчик» можна знайти десятки оголошень від людей, які пропонують свої послуги за гроші. Також є ті, хто окрім віртуального спілкування пропонує реальне — екскурсії, супровід по магазинах, прогулянки парком у своєму місті. Майже всі дівчата додають, що не надають інтимні послуги, не показують себе у білизні чи без неї.
Вартість послуг різниться. Хтось не проти послухати співрозмовника навіть за 50 грн на годину. Але є «друзі» з погодинною оплатою, що пропонують поспілкуватися телефоном за 250-500 грн, а розмова по відео коштуватиме 300-1000 грн. Просто чат в месенджерах — 150-300 грн. Інколи цінник встановлюють залежно від задач: просто вислухати, мотивувати на досягнення цілі — 500 грн/за годину. А якщо ще й розібрати ситуацію, допомогти знайти вихід — від 1000 грн за годину. Одна дуже красива дівчина з дуже пухкими губами пропонує допомогти з порнозалежністю за 400-600 грн на годину. А ще з фінансами, зайвою вагою, проблемами у взаєминах з протилежною статтю. Любитель геймінгу, філософії та аніме за свої послуги пропонує 400 грн, при чому є пробні 20 хвилин, коли можна не платити, якщо не сподобалось.
Мода на оренду людей пішла з Японії: там ще у двохтисячних роках почали пропонувати послуги «друга на годину». Зараз цей бізнес настільки розвинений, що Вам не лише можуть орендувати співрозмовника, а й «підставного родича». Наприклад, телеведучій Дмитро Комаров під час своєї мандрівки Японією орендував дружину та доньку на день. В інших країнах з’явилися аналогічні сайти, наприклад, Rent a Local Friend, Rent a Gent, Rentafriend. Українці ними також користуються. На одному з цих сайтів ми знайшли 58-річного айтішника з Полтави, що пропонує поспілкуватися за гроші.
На сайтах для іноземців київські чи львівські «друзі», що розмовляють англійською, ставлять оплату у 25-40 доларів за годину спілкування. Пропонують і не лише віртуальні зустрічі, але й прогулянки разом, послуги екскурсовода містом.
Багато хто в об’явах зазначає, що цікавиться психологією, або навіть працює у цьому напрямку. Проте переважно це не професійні психологи. Чому люди йдуть зі своїми проблемами до незнайомих людей, які не є психологами й ладні платити їм гроші, аби розповісти про своє життя?
Відвідування психолога дуже рідко закінчується одним сеансом, тим паче якщо проблема психологічного стану прихована і потребує більш детальної роботи.
Як правило, такі люди розуміють, для чого саме їх покликали, і підлаштовуються під настрій співрозмовника. Це дає можливість сказати саме те, що від нього хочуть почути. Іноді досить просто підтримати людину чи полегшити психоемоційний стан на якийсь час.
Цього може бути достатньо, якщо все, чого людина хотіла — розвага та підтримка.
Нагадаємо, «Кременчуцький ТелеграфЪ» опублікував перелік контактів фахівців, до який Ви можете звернутися по безкоштовну психологічну допомогу. Також, «Кременчуцький ТелеграфЪ» продовжує публікувати цикл матеріалів з психологами, які відповідають на питання наших читачів. Свої питання можете надіслати нам у соціальних мережах. Ми переадресуємо їх фахівцю, відповіді зберемо у новий матеріал.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.