На 33-річчя Незалежності України на Блакитному озері під Кременчуком пройшов заплив «Блакитний тризуб»

Сьогодні, 08:02 Переглядів: 775

У патріотичному запливі 24 серпня взяли участь як діти, так і ветерани, серед яких був журналіст «Кременчуцького Телеграфа»

На День Незалежності України, 24 серпня, кременчуцький клуб KremenStyle організував патріотичний заплив «Блакитний тризуб» на Блакитному озері під Світловодськом. У запливі взяли участь як аматори, так і досвідчені спортсмени. Змагалися любителі плавання усіх вікових категорій — від 9 до 63 років.

Діти плавали на дистанції у 500 метрів, а дорослі долали утричі більшу відстань — 1500 метрів.

На дитячій дистанції у 500 метрів перемогу здобув 12-річний Еміль Цикало, який показав результат у 9 хвилин 47 секунд.

Гарні результати показали також Ростислав Гончар (12 років), Данило Шаповалов (12 років) та Олександр Куценко (10 років).

Наймолодший учасник змагань, 9-річний Кирило Плаксивий проплив 500 метрів за 20 хв. 52 сек.

Серед дорослих на дистанції у 1500 метрів першим фінішував 19-річний Максим Тищенко з результатом 19 хв 16 сек.

Другий результат показав 13-річний Кирило Кириленко, який проплив цю дистанцію за 28 хв. 35 сек.

А третім до фінішу доплив найстарший учасник змагань, 63-річний журналіст «Кременчуцького Телеграфа» Віктор Крук. Він здолав дистанцію за 40 хвилин 25 секунд.

Усі учасники змагань були нагороджені кубками та медалями, а члени їхніх родин та друзі змогли гарно відпочити в одному із найдивовижніших місць поруч з Кременчуком.

— Наш клуб KremenStyle постійно проводить спортивні змагання у Кременчуці, в яких можуть взяти участь не тільки досвідчені спортсмени, а й любителі плавання, бігу та велоспорту. Цього року ми вдруге провели заплив на Блакитних озерах. Для участі у змаганнях нашого клубу запрошуємо усіх охочих, як аматорів, так і спортсменів усіх вікових категорій, — розповів організатор заходу Сергій Кірчик.

Наше видання писало про чудове місце для відпочинку, яке знаходиться поблизу Кременчука — майже у передмісті сусіднього Світловодська.