Ще під час навчання у військовій академії Максим із перших днів повномасштабного вторгнення боронив територіальну цілісність України від армії РФ
Сьогодні, 2 вересня, у Кременчуцькому міському палаці культури в останню путь провели полеглого нацгвардійця Максима Білоусова. Народився військовий 13 червня 2002 року. Навчався у Кременчуцькій гімназії № 12, потім у коледжі на оператора хімічних установок. Але завжди мріяв бути військовим, розповідають знайомі.
Провести Максима в останню путь зібралося багато людей — рідні та близькі, знайомі родини, товариші зі спортивної секції, а також військовослужбовці, які бійця особисто не знали, проте прийшли віддати йому останню шану.
Андрій Андрійченко навчав Максима боксу у спортивному клубі «Легіон». Говорить, ще тоді, у юнацькі роки, хлопець мав бійцівський стержень.
Про рішення Максима піти воювати тренер дізнався від спільних знайомих, які теж займалися боксом.
Як справжнього сина своїх батьків і своєї Батьківщини пригадує Максима і Тетяна. Вона знала військового ще зі школи — її донька товаришує із молодшою сестрою загиблого.
Тетяна додає: у пам’яті багатьох людей назавжди лишиться звитяжний вчинок Максима і те, що він віддав життя за Україну.
Максим хотів бути військовим ще з дитинства, розповідає близька знайома родини, Вікторія.
За словами Вікторії, у Кременчуці Максим навчався спочатку у гімназії № 12, далі здобув професію оператора хімічних установок у коледжі, а вже після цього підписав контракт і пішов навчатися у військову академію (імовірно, мова йде про Національну академію Національної гвардії України у Харкові — ред.).
Також Вікторія розповідає, що у Максима була кохана. Обіцянок він ніяких не давав — хотів спочатку побудувати кар’єру, а вже потім створювати сім’ю. Проте фотографію її завжди носив при собі біля серця.
На жаль, життя Максима обірвалося 23 серпня 2024 року — він помер внаслідок отриманих поранень.
У полеглого воїна лишилися батьки, молодша сестра, бабуся.
Панахиду за бійцем відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Максима Білоусова на Свіштовському кладовищі, де покояться й інші українські воїни.
Редакція «Кременчуцького Телеграфа» висловлює щирі співчуття рідним та близьким полеглого військовослужбовця.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.