«Сервісний офіс у справах ветеранів» працюватиме у приміщенні колишньої жіночої консультації № 1 на вулиці Івана Мазепи, 17
У Кременчуці з’явилися три фахівці із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, які готові допомагати ветеранам. Про це сьогодні, 1 квітня, повідомила пресслужба Кременчуцької міської ради.
А далі роз’яснюється, чим можуть допомогти фахівці ветеранам війни та їхнім родинам:
Контакти фахівців:
Олена — 0970623238
Тетяна — 0502219950
Олена — 0665290003
У повідомленні не зазначена адреса «Сервісного офісу у справах ветеранів». За даними нашого видання він буде працювати у приміщенні колишньої жіночої консультації № 1 на вулиці Івана Мазепи, 17. Наразі там завершується капітальний ремонт.
Нагадаємо, у лютому «Кременчуцький Телеграф» писав, що роботу фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб, або помічників ветерана, як їх ще недавно називали, профінансували з державного бюджету. Міський бюджет отримав 1,2 млн грн державної субвенції на виплату зарплат помічникам ветерана.
24 січня Кабмін ухвалив постанову № 67, якою затвердив розподіл обсягу субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Зокрема Полтавській області було виділено 16,6 млн грн. Кременчук з них отримав поки трохи більше ніж 1,2 млн. Цих коштів має вистачити Кременчуцькій громаді до кінця поточного року. У разі збільшення чисельності фахівців із супроводу ветеранів та додаткової потреби у коштах на забезпечення їх роботи, сума державної субвенції протягом року може бути збільшена.
У Кременчуцькому районі почали працювати перші 6 помічників ветеранів, один з них — у Кременчуці
У грудні ми писали, що загалом на Полтавщині вже працюють вже 37 помічників ветеранів, з яких третина — ветерани війни. З них шість фахівців працюють у Кременчуцькому районі, а один — у Кременчуцькій громаді.
У 30 громадах Полтавщини пройшли конкурсні відбори на посади помічників ветеранів війни
«Кременчуцький Телеграф» раніше писав, що 2 серпня 2024 року Кабмін ухвалив постанову, якою визначив механізм забезпечення діяльності фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб в системі переходу від військової служби до цивільного життя.
Мінветеранів відкрило прийом заяв на участь у відборі на посади фахівця із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
Мінветеранів ще минулого року розпочало пілотний проєкт із запровадження нового сервісу для ветеранів війни та членів їхніх сімей. У складі територіальних громад запровадили інститут помічника ветерана. Влітку минулого року цей пілотний проєкт стартував у 4-х регіонах, а восени до них доєдналася Полтавська область. У 2024 році проєкт мав охопити всю Україну і, за планами Мінветеранів, комфортні умови для переходу від військової служби до цивільного життя ветеранам мають забезпечувати близько 15 тисяч помічників ветеранів.
У Полтаві перші дев’ять помічників ветеранів отримали сертифікати про навчання
У Кременчуці на початку минулого року працював один помічник ветерана, який пройшов навчання, Втім, 23 квітня Максим Лаврик звільнився за власним бажанням.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.