star archive bad ca calendar cat coms dislike down down2 fav fb gp info left like login love mail od pass rel reply right search set share sort_down sort_up top tw up views vk votes cross phone loc ya

В Кременчуцькому ТЦК та СП проходять обшуки (доповнено)

18.04.2025, 08:33 Переглядів: 7 062 Коментарів: 3

Обшуки проводяться з метою документування незаконно набутих у власність активів

За інформацією джерел нашого видання в правоохоронних органах, сьогодні, 18 квітня 2025 року, в кабінеті начальника Кременчуцького районного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводяться обшуки

Слідчі дії проводяться в рамках розслідування кримінального провадження про незаконне збагачення стосовно начальника Кременчуцького ТЦК та СП полковника Мазніцького О.К., співробітниками Департаменту військової контррозвідки СБ України спільно зі слідчими ГУ НП в Полтавській області.

Обшуки проводяться також за місцем проживання керівника Кременчуцького ТЦК та СП Мазніцького, проходження військової служби та інших обʼєктах, які мають відношення до нього, з метою документування незаконно набутих у власність активів.

Обшуки відбуваються саме зараз, в кабінеті начальника Кременчуцького районного ТЦК та СП.


Доповнено

Відомо, що обшуки заплановані не лише за місцем служби, за місцем реєстрації Мазніцького О.К., а також на квартирі, яку останній знімав в Кременчуці. Нам також стало відомо, що аналогічні слідчі дії заплановані, і щодо інших очільників ТЦК та СП в різних областях України.

Доповнено

Ми звернулися за коментарем до Речника Полтавського обласного ТЦК та СП майора Роман Істоміна. Він повідомив, що станом на тепер у нього немає всієї потрібної інформації.


Автор: Телеграф
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Коментарі: 3

432
18 квітня 2025 09:06

А що ж трапилося? Не ділився? Чи податки не сплатив?


26 2
1 442
18 квітня 2025 09:52

Оце вони такі дурні будуть бабло на роботі тримати чи вдома...


20 0
1 424
18 квітня 2025 12:12

Ніколи не було і от знову

 


10 0

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх