Як працює пільговий проїзд для учасників бойових дій на Полтавщині

21.08.2016, 11:32 Переглядів: 2 901

Як працює пільговий проїзд для учасників бойових дій на Полтавщині

Керівник центру допомоги учасникам АТО в Полтавській області при Полтавській облдержадміністрації Валерій Довженко розповів, як діє пільговий проїзд для учасників бойових дій після змін до Комплексної програми соціального захисту на 2013-2020 роки.

 

Програма діє як для міжрайонного та міжобласного сполучення. На автостанціях за “нульовий” квиток боєць сплачує лише 10% збір від вартості квитка.

 

Як саме працює програма

- Приходить боєць на автостанцію, показує касиру посвідчення учасника бойових дій. Касир може сказати, що на цей рейс пільгові місця зайняті. Адже крім учасників бойових дій є ще інваліди 1-2 групи, родини загиблих. Але є програма 100% компенсації квитка. Касир вписує у квиток дані з УБД, прізвище, ініціали та номер посвідчення. Боєць після цього сплачує повну вартість квитка. Коли повертається назад до міста, він звертається до Департаменту соціального захисту. Протягом 10 днів повертаються компенсація. Боєць може зберігати чеки протягом року, а потім за один раз у грудні віднести до Департаменту під одну заяву, приклавши усі чеки, - розповів Валерій Довженко.

 

Програма діє і на міжобласному рівні. Кожному учаснику бойових дій видали талони на безкоштовний проїзд. Боєць з цим талоном може проїхати один раз на рік з 50% знижкою.

 

За словами Валерія Довженка, раніше в обласній програмі діяли обмеження. Якщо раніше боєць мав право раз на рік безкоштовно з'їздити в іншу область лише 10 раз і 40 разів на території Полтавщини. Після змін в програмі обмеження зняли.

 

 

- Тепер боєць може їздити без обмежень зі 100% оплатою проїзду, - зазначив Валерій Довженко. - У програмі є два недоліки. Перший: спочатку боєць повинен заплатити повну вартість квитка у відсутності “нульового” пільгового місця. За словами людей, другий недолік, коли боєць звертається до Департаменту соцзахисту за компенсацією. Називаючи це приниженням гідності бійця. На що я відповідаю, коли боєць йде з карткою до банкомата зняти готівку, це його також принижує?, - зазначив Валерій Довженко.

 

Наостанок керівник центру допомоги учасникам АТО зауважив, що при даній схемі знижується соціальна напруга між водіями та учасниками бойових дій.

Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Інформація

Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Будь-ласка, ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ.
Ознайомтесь із правилами коментування.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 45 від 7 листопада 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх