Недільним вечором, 28 жовтня, на вулиці Карла Маркса запалала будівля з ігровими автоматами й атракціонами, що відомі кременчужанам з далекого радянського дитинства. Близько 20.00, мешканці сусідніх до автоматів будинків почули «бахкання» і в оселях зникло світло. «Бахкало добряче, як при салюті, – розповідає один з мешканців будинку, якому пощастило того вечора опинитися вдома. – Десь хвилину вибухи були. Я підійшов до вікна і бачу, що вогонь уже обійняв весь павільйон. Мені реально було лячно – дуже вже високе полум’я – верхів’я дерева зайнялося, а іскри від пожежі всі летіли до мене у подвір’я».
Місце пожежі було оточено міліціонерами, які боронили натовп «глядачів» від стихії. З вогнем боролися чотири пожежні підрозділи. Початок гасіння затягнувся на десять хвилин, бо ввімкнені електричні дроти могли потрапити під воду. Двері у павільйон були зачинені. «Найскладніше було знеструмити будівлю, – розповідає заступник начальника міського управління МНС Юрій Мокієнко, – у неділю ввечері важко потрібних людей знайти. Пожежа дійсно була складною. Вогонь приборкали хвилин за 40. Мешканцям сусідніх будинків нічого не загрожувало».
Полум’я «з’їло» стіни, стелю та все обладнання, що було в приміщенні. У ранкових променях сонця один з останніх оплотів радянського часу в Кременчуці представ у вигляді закопченої купи металобрухту. Між залізяччям бігали юні «мародери» з надією знайти щось корисне…
Пожежні зараз з’ясовують, що саме стало причиною виникнення пожежі. Заступник начальника міської міліції Володимир Печериця каже, що попередня причина – замикання в електромережі. «Директора закладу притягнули до адміністративної відповідальності, – каже міліціонер. – Наскільки мені відомо, то наглядові органи неодноразово робили приписи стосовно порушень протипожежних норм».
До речі, мешканці сусіднього із згарищем будинку лише вранці наступного дня дочекалися увімкнення світла…
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.