Морозильна камера - незамінний помічник сучасних господарок, вона забезпечує тривале зберігання продуктів, дозволяє зробити запаси на зиму і водночас зберігає поживні властивості їжу.
Все більшою популярністю серед українців користується міні морозильна камера, яка не займає багато місця і водночас дозволяє зберігати досить великий об’єм продуктів. Тож в цьому матеріалі поговоримо про те, як вибрати цю корисну техніку і чим одна камера відрізняється від іншої.
Кожному з нас знайома морозилка, вбудована в холодильник - але коли мова йде про окремі морозильних камерами, людина може розгубитися. І це не дивно, адже донедавна зустріти такі пристрої можна було хіба що в магазинах та у закладах харчування. Отже, морозильні камери бувають:
Зазвичай міні морозильні камери вміщують досить великий об’єм продуктів, що робить їх ідеальним вибором для любителів тривалого дачного відпочинку.
Цей показник є найважливішим під час вибору морозильної камери. Ступінь заморозки продуктів позначається “сніжинкою”, кожна така позначка означає додаткові 6° нижче нуля. Тож, камери бувають:
*- продукти зберігаються не довше тижня, адже в середині пристрою лише -6°С;
** - термін зберігання становить один місяць;
*** - дозволяється зберігати продукти близько трьох місяців;
**** - така камера призначена для довготривалого зберігання продуктів, вони не втратять якості протягом року.
***** - позначка, яка використовується для маркування приладів з функцією глибокої заморозки. Вони коштують дещо дорожче, але й продукти в них зберігають більше поживних якостей.
Середньостатистична морозильна камера має кілька окремих відділень, які дозволяють зберігати різні продукти окремо. Якщо прилад потрібен вам для помешкання, де проживаєте постійно, краще обрати камеру з мінімум трьома відділеннями: вона дозволить зберігати м’ясо, рибу, ягоди та фрукти окремо одне від одного. А от ля дачного будиночку підійде й камера з одним відділенням, адже навряд чи збираєтеся зберігати в ній різноманітні заготовки на цілий рік.
Не менш важливим є й клас енергоспоживання пристрою. Він позначається латинськими літерами від A до D, де А - найекономніший варіант. Ідеальним вибором буде морозильна камера А++, вони дозволять суттєво зекономити електроенергію.
А ще морозильні камери різняться за типом розморозки:
Звісно, усі ці параметри впливають на кінцеву вартість морозильної камери. Тож перед покупкою доведеться визначитися з пріоритетами - а тоді вже обирати техніку. В будь-якому випадку, всі сучасні камери максимально зручні та комфортні в користуванні, а виробник дає на них гарантію до 5 років.