19 січня у міському краєзнавчому музеї відкрилась тематична виставка «Зимове свято квітів». Підготував її міський клуб любителів квітів («Центр «Кращі зміни»). Спонсором виступила квіткова група «Гарди». В експозиції представлені роботи різноманітних напрямків – вишивка, фотографія, вироби з кольорового скла, композиції з живих квітів та живопис. Роботи об’єднує одна спільна риса – всі вони розповідають про життя квітів. Власне, важко вигадати більш позитивну, ніж квіти, тему для зимової виставки. Тож бажаєте позитиву, приходьте на нього подивитися.
А міський клуб любителів квітів, який організував виставку, був створений у Кременчуці за досить драматичних обставин. Керівник клубу – Лариса Ярина - свого часу мала квітковий магазин. Одного разу до нього зайшла стара жінка. Походила серед квітів, позітхала, нічого не купила, але сказала: «Знаєте, я щойно з ощадкаси вийшла – віддала за квартиру всі гроші, які мала. Просто жити не хотілося. А ось зайшла до вас, походила серед квітів, і заспокоїлась. Одна біда – ваші квіти тільки для заможних людей. От якби було в Кременчуці таке місце, куди б і небагата людина, яка любить квіти, могла прийти – то було б дуже добре!»
Жінка пішла. А хазяйка квіткового магазину згодом створила клуб любителів квітів, який існує вже вісім років.
Фотоетюд «Жабеня і квітка», підполковник Поляков. Підполковник ще не вступив до міського клубу любителів квітів, але він страшенно співчуває квітам і всій живій природі.
Ігор Яровий – вільний художник. Йому пощастило - дружина не тільки поділяє захоплення чоловіка живописом, але й разом з ним вже чотири роки веде приватну студію образотворчого мистецтва. На виставці експонуються роботи дружини художника, Тетяни Ярової. Вона займається декоративним розписом по склу.
Підполковник Поляков демонструє свою фотоздобич – квітку садового дурману в момент її розкриття.
Щоби сфотографувати, як розкривається квітка садового дурману, начальник кременчуцького військового ліцею підполковник Поляков вийшов на справжнє фотополювання. Залігши у засаді з макрооб’єктивом, товариш підполковник все-таки вхопив той момент, коли бутон дурману чітко – як по команді – почав розвертатися і на очах перетворився на розкішну білу квітку.
Поміж собою ми з фотокореспондентом назвали ці роботи золотими пляшками. Навіть у музейній залі без вікон вони світилися коричнево-золотим світлом. Тетяна Загорулько, яка їх створила, закінчила свого часу кременчуцьку художню школу. Зараз виховує двох маленьких синів. І малює на тонкому склі середньовічні будинки, чорні тюльпани та вузенькі вулиці невідомого старовинного міста.
Цей лілейник – наочна ілюстрація до давнішньої дискусії щодо фізиків та ліриків. Свого часу вважалося, що фізики не розуміють лірики, а лірики стабільно отримують двійки з фізики. Ну, так цей розкішний лілейник побачила і сфотографувала типовий «фізик» - інженер-програміст Ольга Браільчук.
Оленине дерево бажань виконане з солоного тіста, потім висушене та пофарбоване. До речі, кожен листочок прикрашає малесеньке червоне серце.
У Олени дуже широкий спектр інтересів. У житті вона кравчиня. Крім того, з дитинства любить квіти, займається художньої вишивкою, а тепер ще й створює гарнющі дерева з тіста.
Олена давно вирощує суккуленти і створює з них дуже милі міні-садочки. Живуть у садочках веселі гноми, дерев’яні черепашки та веселі птахи невідомої породи.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.