В експозиції, розміщеній на стендах актової зали музею історії Полтавського ГЗК, представлено близько 400 найрізноманітніших дукачів, підвісок, намист і медальйонів, що датуються XVIII–XX ст., а також старовинні світлини з Харківської, Сумської, Донецької і Луганської областей
17 травня краєзнавчий музей Горішніх Плавнів і музей історії Полтавського ГЗК презентували виставку «Дукачі і прикраси: Схід». Усі охочі можуть насолодитися красою й неперевершеним виглядом старовинних прикрас зі Східної України з колекції Віктора Векленка, дослідника й історика, директора історико-етнографічного ставрографічного Музею хреста (Дніпропетровська обл.).
В експозиції, розміщеній на стендах актової зали музею історії Полтавського ГЗК, представлено близько 400 найрізноманітніших дукачів, підвісок, намист і медальйонів, що датуються XVIII–XX ст., а також старовинні світлини з Харківської, Сумської, Донецької і Луганської областей. Примітно, що всі прикраси виготовлені зі сплавів кольорових металів та срібла із застосуванням технік лиття, штампування, карбування, витискання, припаювання, вирубування, золочення.
Ця виставка є фінальним проєктом експонування цієї частини дніпровського зібрання.
Виставка триватиме до 14 липня. Усі охочі можуть відвідати її по буднях з 8.00 до 17.00.
Відкриття виставки відбудеться 17 травня 2024 о 10.00. Попередньо записатися можна за телефоном: 067-252-07-21.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.