«Шел, упал, очнулся – выставка!» - так розповіла про власну виставку Інна Мосієнко. Все відбувалося швидко, легко і без драматизму. Ідея відкриття виставки саме у краєзнавчому музеї пані Інні одразу сподобалась. На її думку, музейна зала має дуже камерну, позитивну енергетику. І саме тут мають жити її роботи – хоча би якийсь час.
Відкриття виставки пройшло так само, як і її організація – швидко, легко і без драматизму. На урочистостях було дуже мало посадових осіб ( які раніше частенько все-таки відвідували міські виставки). Зате було багато квітів – нарцисів, троянд та різної екзотики. Найекстравагантніший букет з невідомими тропічними плодами подарував піні Інні її 5-річний учень Даня. Даня – серйозний хлопець, він вчиться живопису з трьох років і дуже відповідально ставиться до відвідувань виставок.
Крім Дані, виставку відвідали дами, які тонко розуміються на мистецтві. Дами принесли кожна по троянді. Надалі дами з інтересом роздивлялися роботи, з апетитом пили коньяк, смакували оливками та ділилися яскравими враженнями. Інтелектуальний бомонд, одним словом.
На відкриття виставки прийшла також родина пані Інни. Син-школяр досить вправно фотографував гостей та мамині роботи для сімейного архіву. А чоловік-бізнесмен досить іронічно відповідав на запитання дам-цінительок мистецтва – вони цікавились, як пан ставиться до того, що його дружина – визнаний митець.
Як будь-яка виставка, і ця не обійшлась без промов. Найяскравішу виголосив директор Родін. Пан Родін керує міською художньою школою, де пані Інна навчає дітей живопису. За фахом і пані Інна, і пан Родін – архітектори. Обидва закінчували факультет архітектури Полтавського будівельного інституту. Як зазначив у своїй промові пан Родін, роботи Інни Мосієнко досконалі саме тому, що вона – не лише художник, а ще й архітектор! А все, що роблять справжні архітектори, архітектори за покликанням – прекрасно і досконало. На підтвердження своєї тези пан директор навів переконливі приклади - співак Макаревич, режисер Данелія, поет Вознесенський, саксофоніст Козлов та, зрештою, фантастична група Pink Floyd – всі вони були архітекторами. Нині їхні ряди поповнила Інна Мосієнко. А що? Версія пана директора звучить переконливо.
Бо роботи Інни Мосієнко справді чудові. Це, звісно, роботи жінки. Але це зовсім не жіночий живопис – у ньому немає ані сентиментів, ані дріб’язковості. Дуже гарні кольори, дуже цікава композиція.
Отже, якщо вам подобається чистий естетський живопис – абсолютно аполітичний, не перевантажений глобальними проблемами та вселенською скорботою – вам саме час зайти на виставку робіт Інни Мосієнко.
Закінчила Полтавський державний технічний університет, факультет архітектури. Викладає у кременчуцькій міській художній школі. Активний член громадяського об’єднання кременчуцьких митців «Нова провінція». Брала участь у більшості виставок «Нової провінції» - «Ню», «Енімалс», «Східні мотиви», «Мандри», «Шерше ля фам» та інші.
Роботи Інни Мосієнко експонувалися на Всеукраїнських виставках: «Різдвяна» (Київ, 2005), «Різдвяна» (Київ, 2006) «Весняна» (Дніпропетровськ, 2006), «День художника» (Київ, 2006) та «Жінки України – митці» (Київ, 2007).
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.