А разом із навчальним роком розпочинаються і заняття у різних гуртках та студіях, що навчають грати на музичних інструментах, співати, танцювати тощо. Що обрати для душі? Якщо хочете домогтись грації, елегантності та витонченості рухів– тоді вам на танці! Варіантів багато – балет, латиноамерикана, народні, східні...Однак у будь-якому разі, легко не буде:
– Діалектичний закон: від простого – до складного актуальний і в хореографії, – розповідає тренер міжнародного класу, суддя вищої категорії, член Української Ради Танцю Ігор Шапран. – Перш ніж опанувати якийсь танок загалом, починати треба із основних базових рухів. Вивченню й освоєнню окремих па, танцювальних позицій присвячується перший рік перебування в колективі. А вже на другий - відбувається становлення танцюриста і пари. Таким чином, мінімум треба два роки, щоб досягти певного результату, підготувати танцювальну пару.
Але хоча вам буде потрібно докласти багато зусиль, все ж таки можна досягти гарних результатів, і в подальшому дитяче захоплення стане вашою професією. Пан Шапран каже, що вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Дует», яким він керує вже 15 років, мають такий досвід:
– У моїх вихованців по-різному склалося життя. Дехто виїхав за кордон. Денис Демовський зараз у Таїланді, його колишня партнерка Юлія Самойлова – в Росії, Інна Гаврилишина – у Канаді. Вони професійно займаються танцем. Денис бере уроки у провідних педагогів світу. Він приїжджав, був на нашому концерті.
Пан Шапан додає, що хтось із вихованців продовжує займатись танцями у виші, до якого поступає, а хтось цілеспрямовано йде вчитись далі танцювальній майстерності.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.