28 жовтня о 4 годині ранку кременчужани перейдуть на зимовий час. Перевести годинники потрібно в ніч з суботи на неділю о 4 годині ранку.
Стрілки годинників необхідно перевести на одну годину назад, таким чином будемо мати більше часу на сон. Експерти кажуть, що перехід на зимовий час люди переносять легше, ніж на літній. Проте організм людини все одно до нового режиму звикає упродовж цілих двох тижнів. Тож готуватися до переходу на зимовий час потрібно зарання, як мінімум за тиждень:
за кілька днів до переходу на зимовий час дайте своєму організму відпочити – уникайте надмірних фізичних навантажень, не затримуйтесь на роботі та уникайте перевтоми;
дотримуйтесь правильного харчування – виключіть з раціону алкоголь, жирну їжу, намагайтесь пити більше води;
за тиждень до переведення годинників щодня лягайте спати на 15 хвилин пізніше, ніж зазвичай;
перед сном влаштуйтесь собі розслаблюючі процедури – прийміть теплу ванну, випийте трав'яного чаю, не користуйтесь гаджетами за годину до сну;
більше гуляйте на свіжому повітрі, а перед сном добре провітрюйте вашу спальню.
Зміна часу в Україні відбувається двічі на рік. В останню неділю березня країна переходить на літній, а кожної останньої неділі жовтня — на зимовий час.
Єврокомісія пропонує припинити практику переходу на «літній» та «зимовий» час у країнах-членах ЄС починаючи з 2019 року.
У 2011 році Верховна Рада намагалася скасувати переведення годинників на «зимовий» час в Україні, але під тиском громадськості ухвалена постанова була скасована.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.