Професійний майстер-клас з зірками хокею відбувся для кременчужан на льодовій арені “Айсберг” 14 травня. 50 юних хокеїстів віком від 9 до 14 років були розділені на дві групи. Маленьких чемпіонів поділили на 6 зон, де вони виконували різноманітні вправи, після цього діти з зірками хокею зіграли двосторонню гру.
Цікаво, що переможцем фінального голосування став Кривий Ріг, проте активність кременчужан також відзначили відкритим майстер-класом для вихованців місцевої дитячої школи.
Виконавчий директор УХЛ Олексій Брага розповів “Телеграфу”, що протягом трьох сезонів проводили майстер-клас в Києві.
За словами Олексія Браги, подібні майстер-класи дозволять молоді по ближче поспілкуватися з хокеїстами на яких вони рівняються. Також це перспектива та вертикаль, яка повинна бути в кожній школі.
У Кременчуці майстер-клас проводили українські хокеїсти з різних клубів:
Перед майстер-класом дівчат та хлопців познайомили з тренерами, які поділяться з ними своїм досвідом. Величезне захоплення викликав у маленьких кременчужан гравець ХК “Кременчук” Гліб Кривошапкін, який був вдягнений у форму національної збірної.
Підступитися на льоду до нападника “Кременчука” Гліба Кривошапкіна не так і легко, він постійно знаходиться в оточенні малечі, намагається кожному підказати, кожному приділити увагу. Як зізнався “Телеграфу” сам хокеїст він не вперше бере участь в подібних майстер-класах.
У дитинстві маленький Гліб думав, що стане футболістом, а вийшов хокеїстом.
- Коли навчався у першому класі до нас прийшов мій перший тренер. Він запропонував нам пограти у футбол. Повернувшись додому я сказав батькам, що буду футболістом. Спочатку я не ходив на тренування, але тренер сам зателефонував батькам й сказав, що в мене є потенціал. Мене батьки привели на тренування, ми пограли у футбол, а потім тренер запропонував вдягти ковзани. “Що це?” - запитав я. - згадує Гліб Кривошапкін. - Мене вдягли у форму. І я стою перед цим величезним катком, хочеться вийти, але страшно. Один з дорослих хлопців підхопив мене та почав катати.
Для маленького Гліба спочатку хокей був захопленням, тренувався двічі на тиждень, проте згодом хокей став його життям.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.