Вартість робіт з реконструкції попередньо оцінюється у 53 мільйона гривень — міська влада розраховує на кошти Держбюджету
У Кременчуці хочуть реконструювали будівлю стаціонару шкіряно-венеричного диспансеру, що на вулиці Івана Приходька, 5 під центр реабілітації дітей-інвалідів. Міська влада розраховує на кошти Дербюджету. Проект проходив конкурс на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. Це додаткове приміщення, яке має отримати центр реабілітації дітей-інвалідів, що дозволить розширити надання реабілітаційних послуг.
Як поінформував сьогодні на засіданні бюджетної депутатської комісії Микола Воловик, начальник комунально-виробничого підприємства «Управління капітального будівництва», є можливість залучити 43 мільйона державних коштів на реконструкцію.
На 2019 рік, відповідно до постанови Кабміну (в рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України), виділено 443,79 тисячі гривень, за умови фінансування в розмірі 20% з місцевого бюджету. Тому на чергове засідання виконкому сьогодні, 14 червня, винесений проект рішення про перерозподіл бюджетних асигнувань: планується виділити 220 тис грн на цей об'єкт, зменшивши фінансування по іншому об'єкту - «Будівництво водопроводу по 2-му проїзду Макаренка в м. Кременчуці».
Під час засідання комісії депутати поцікавилися, чи вистачить 43 державних мільйона на об'єкт. Пан Воловик сказав, що проект виконувався у 2018 році, тож наразі вартість об'єкту буде вищою.
- Існуючі приміщення шкіряно-венеричного диспансеру будуть частково розбиратися, надбудовуватиметься другий поверх, зноситиметься господарський блок, - коротко поінформував Микола Воловик про обсяг реконструкції
Наразі анотація проекту розміщена на сайті Мінрегіону. Планується створити реабілітаційний комплекс. У ньому, зокрема, будуть такі можливості для надання реабілітаційних послуг та зручності:
Реконструкція господарського блоку передбачає також облаштуванням гаражу та побутових приміщень.
Вартість проекту (з благоустроєм території) – 53,25 млн грн. Тобто, фактично, на 2019 рік (разом з фінансуванням із міського бюджету) передбачено лише 12% вартості будівництва.
Термін реалізації проекту (відповідно до анотації) – 2020-2022 роки.
На реконструкцію будівель під реабілітаційний центр потрібно буде проводити тендер.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.