«Кремінь» у матчі з «Гірник-Спортом» на останніх хвилинах зрівняв рахунок

3.07.2019, 19:20 Переглядів: 2 264

Кременчужани провели другий контрольний матч

3 липня "Кремінь" у Горішніх Плавнях провів контрольну гру з місцевим "Гірник-Спортом". Матч відбувся на тренувальному полі спорткомплексу "Юність". Підопічні Ігоря Столовицького на останніх хвилинах зрівняли рахунок - 1:1.

"Гірник-Спорт" відкрив рахунок на 27 хвилині, проте Юра Павлик на 90-й хвилині зрівняв рахунок.

У першому таймі за "Кремінь" грали: ГНП (гравець на перегляді), Маліновський, Ченбай, Сафонов, Мурашов, Куць та 5 ГНП. У другому таймі на заміну виходили Аверянов, Масалов, Сидоренко, Павлик, Локтіонов та гравці на перегляді.

“Гірник-Спорт” на відміну від кременчужан розпочав другий збір. Команда з Горішніх Плавнів провела три матчі: з аматорським клубом “Легіон” Полтава - 0:0, з криворізьким “Гірником” - 1:4 та “Черкащиною-Академія” - 1:1.

Післяматчеві коментарі:

Юрій Павлик

Головний тренер "Кременя" Ігор Столовицький

Нагадаємо, що “Кремінь” в рамках підготовки до сезону зіграв у нічию з “Олександрією” U-21 (0:0), а вже 6 липня “Кремінь” зіграє з ковалівським “Колосом”. Гра розпочнеться о 15.00 на базі київського "Динамо" у Конча-Заспі.

Автор: Альона Душенко Джерело відео: ФК "Горняк-Спорт"