Після початку війни на Сході уродженець Кременчука з родиною переїхав на батьківщину, взяв участь у держпроєкті та заснував власний шкарпетковий бізнес
Олег Бєляєв народився у Кременчуці, але доля «занесла» його у Сєвєродонецьк, де чоловік створив родину. У 2014 році, після початку війни, Олег разом із сім'єю перебрався до Кременчука. Тут кременчужанин взяв участь у пілотному проєкті Мінсоцполітики «Рука допомоги», який сприяв у створенні бізнесу.
Зокрема, учасники мають змогу отримати безвідсоткову поворотну фінансову допомогу (мікрокредит) на обладнання та матеріали для започаткування бізнесу. Сума такого мікрокредиту може складати до 40 прожиткових мінімумів, що у 2018 році складала близько 70 тисяч гривень. При цьому повертати потрібно лише різницю між сумою фіндопомоги та сплаченими за три роки податками і зборами. У випадку, якщо учасник стає роботодавцем для двох інших учасників — фінансова допомога стає повністю безповоротною. Окрім фінансування, учасники проєкт на старті своєї підприємницької діяльності отримують консультаційну підтримку та супровід у підготовці бізнес-плану.
Саме для Олега грошова підтримка стала безповоротною. Близько року тому чоловік захищав бізнес-план щодо організації виробництва шкарпеток. Як розповів підприємець сьогодні у Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості, все починалося з одного станка, а зараз їх 11. Проте на цьому бізнес планує розширюватися.
Нещодавно Олег Бєляєв зареєстрував торгову марку, під якою продаються шкарпетки. Олег розповів, що їх можна придбати у мережі супермаркетів у Кременчуці. Також товар відправляють в Одесу та Харків, і навіть у Канаду.
Асортимент шкарпеток різноманітний: тут є і для повсякденного життя, і для заняття спортом. Наприклад, є дитячі гетри для футболу з компресійним голеностопом. Також почали продавати брендовану продукцію.
Кременчужанин розповів, що підприємство експериментує з нитками. Наприклад, дитячі спортивні гетри виготовлені з поліпропіленової нитки. Таку сировину застосовують у виробництві одягу для спецпризначенців. Деяка продукція виготовлена з модальної пряжі, де використовують витяжки з евкаліптового дерева, деяка - з напівшерсті.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.