Зцілення від стресу та розкриття таємниць: що кременчужанам почитати на вихідних
20.04.2024, 16:03
Переглядів: 1 016
Спеціально для читачів «Телеграфа» бібліотекар відділу абонемента філії №2 Кременчуцької міської публічної бібліотеки Наталія Манжеліївська підготувала чергову добірку книжкових новинок
|
Міту Стороні «Стресостійкість. Прості поради, як жити в сучасному світі»
Життя в сучасному світі підкорене хронічному стресу. У нескінченних емоційних перегонах мозок кипить, життя палає і, здається, контролювати себе неможливо. Кандидатка медичних наук Міту Стороні глибоко дослідила це питання і знайшла шлях до подолання стресу, пояснюючи його механізм на рівні нервової, гормональної, імунної систем. Це інструкція до своєрідного «біохакінгу» — практичні поради, як протистояти стресу за допомогою зміни харчування, роботи над емоціями, фізичної активності, сеансів масажу і навіть комп’ютерних ігор.
|
Кейт Мортон «Хранителька таємниця»
Лорел — талановита уславлена акторка. Її життя тривало без потрясінь і таємниць. Але майже півстоліття тому вона стала свідком моторошного злочину. Лорел на власні очі бачила, як її мати Дороті встромила ніж у незнайомця. Поліція вважала це самозахистом, але дівчина відчула, що за цим ховається якась таємниця. І ось, коли Дороті близька до смерті, Лорел наважується дізнатися таємницю матері. Сплутані спогади Дороті та власне розслідування Лорел відчиняють портал у минуле: те що сталося у Лондоні за часів Другої світової війни. У міцно сплетених долях трьох молодих людей — Дороті, її нареченого Джиммі та Вів’єн — ховаються відповіді на її запитання.
|
|
|
Світлана Талан «Її вишиване життя»
Третього жовтня 1833 року на хуторі Теребеньки, що на Глухівщині народилася дівчинка Пелагея. В історію вона ввійде, як Пелагея Яківна Литвинова-Бартош, етнографиня і фольклористка. Не маючи великих статків, владних покровителів, дворянського статусу, вона відкриє школу, самостійно створить для неї підручники, опублікує кілька альбомів народних візерунків, стане членом-кореспондентом Паризького антропологічного товариства, збереже пам’ять про народні вірування, пісні, традиції, ремесла. Але це все потім.
|
Автор:
Руслана Горгола
Джерело фото: pexels.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.