Переважна більшість закладів позашкільної освіти у Кременчуці працює у змішаному форматі. Про це стало відомо під час засідання депутатської комісії з питань освіти, молоді, міжнародних відносин, культури, спорту, IT-технологій та цифрової трансформації під головуванням Зінаїди Проценко, що відбулася 14 січня.
Під час обговорення питання про можливість встановлення муніципальної доплати і педагогам закладів позашкільної освіти депутатка Лариса Гориславець поцікавилася, у якому форматі працюють зараз заклади позашкільної освіти у Кременчуці.
Директор Департаменту освіти Геннадій Москалик повідомив, що у його підпорядкуванні є один заклад позашкільної освіти — Кременчуцький міський центр позашкільної освіти «Академія майбутнього», у приміщенні якого є сховище і він працює повноцінно офлайн.
Про роботу об'єднань дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання розповів очільник департаменту у справах сімей та дітей Ігор Штефан:
Аналогічна ситуація і у мистецьких школах, що знаходяться у підпорядкуванні управління культури і туризму. Детальніше про їхню роботу розповіла очільниця управління Ірина Вологодська:
Все ж члени комісії вирішили тримати на контролі питання позашкільної освіти у місті. Тож на наступне засідання комісії очільники управлінь мають підготувати повну інформацію по закладах освіти: форма навчання, розклад занять, скільки занять проходять офлайн, скільки онлайн і яка кількість гуртків та вихованців у них. Завдяки цьому буде зрозуміла реальна картина із позашкільною освітою у місті.
Нагадаємо, зараз у Кременчуці працює 9 дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Кілька років тому їх було 32.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.