На початку матеріалу ми запитали: що робити, коли тобі «обрізали» і телефон, і телевізор? Марина Макарова, наприклад, стала читати книжки, улюблені ще з дитинства. Каже, що це страшенно приємне забуте відчуття – просидіти вечір із книгою. Від цього навіть стаєш спокійнішим.
Але спить Марина все одно погано – страшно. Кілька тижнів тому, пізно ввечері, сусідній спорожнілий будинок хтось намагався підпалити. Марині страшно, що те саме можуть зробити з її будинком.
Добрий день, шановні пані та панове. Можливо, ви вже впізнали на фото Семена Семеновича (шанованого кота) та його хазяйку – Марину Макарову? Ту саму Марину Макарову, про яку «ТелеграфЪ» пише і пише вже цілий рік. Бо Марина – єдина кременчужанка, яка не погодилась виселитись із власної (купленої та приватизованої) квартири туди, куди їй вкаже місцева влада. А влада таки вказує – і наполегливо. Бо поспішає звільнити місце під забудову для солідного клієнта – філії «Придніпровські магістральні нафтопроводи». Місце козирне – у самісінькому центрі Кременчука, поруч з готелем «Онтаріо», що на вулиці Бутиріна. Нагадаємо - за те, щоб дозволити «Придніпровським магістральним нафтопроводам» зносити будинок № 13, де живе Марина, на сесії (24 квітня 2007 р.) проголосувала більшість кременчуцьких депутатів.
Нині, щоби писати про Марину, маємо два приводи. По-перше, після постійних публікацій у «Телеграфі», міський голова пан Глухов таки призначив Макаровій зустріч. Вона мала відбутися місяць тому – 2 квітня. Власне, вона і відбулася. Але нічого не вирішила. Керівник «Придніпровських магістральних нафтопроводів» пан Лейтар на зустріч не прибув, тож міський голова з Мариною посиділи дві хвилини та й розійшлися.
Через якийсь час після знаменної зустрічі невідомі особи обрізали телефонний дріт, що йшов до квартири Макарової. Потім – знову-таки невідомі – порізали телевізійні кабелі. Тож кіно скінчилося. Почалася облога. Бо ще через кілька днів на подвір’я будинку № 13, де «живе» Марина, приїхали будівельники і заходилися пиляти дерева – готувати будівельний майданчик.
Наївна родина Макарових обклеїла спорожнілий будинок плакатами з витягами із законів України. А на видному місці розмістили розкішний портрет пані Тимошенко – лідера БЮТ та прем’єр-міністра України. На будівельників, які завзято пиляли дерева, портрет пані з косою не справив жодного враження. «ТелеграфЪ» теж поцікавився у Макарових, на біса їм портрет прем’єра? Чи це оберіг якийсь? Уявіть собі, Макарови заявили, що все-таки сподіваються на підтримку справедливих політиків. Це і стало другим інформаційним приводом для нашої публікації. І от що ми хочемо сказати – панове, запам’ятайте це прізвище – Макарови. І держіть у голові. Воно вам знадобиться. Бо вже десь із тиждень телевізійні канали та різні запрошені політики заговорили про можливість (чи загрозу) чергових осінніх парламентських перевиборів. Якщо це трапиться і знову почнеться масована агітаційна атака на наш мозок, пригадайте прізвище Макарових. Вони – наочний приклад того, що насправді кременчуцькі політики роблять для своїх виборців. Зносити будинок, де живуть Макарови, дозволила кременчуцька міська рада – більшістю голосів. Навіть тоді, коли історія набула розголосу і прокурор Кременчука подав протест на рішення міської ради як незаконне, жоден з депутатів не поцікавився проблемою свого виборця – Макарової. Не цікавився (і не цікавиться) навіть «дільничний» депутат – пан Моцар. Ухилився від вирішення проблеми начальник УЖКГ пан Порицький – креатура «Нашої України». Та взагалі жоден регіонал, «нашоукраїнець», БЮТівець або навіть комуніст нічого конкретного не зробили для захисту прав власності Макарової – гарантованих, до речі, Конституцією.
Отже, сподіваємося, ця історія послужить вам ліками від тотальної пропаганди.
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.