3 червня громадська організація Інша Жінка / Divergent Woman завітала на екскурсію до ГС "Соціальне підприємство "Навчально-виробничий центр" у Полтаві. Зараз тут створюють одяг на замовлення навіть для світових брендів.
Навчально-виробничий центр - це швейний цех, де навчають і працевлаштовують жінок з місць позбавлення волі, з центрів адаптації, ВПО і просто жінок, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Таких жінок у штаті приблизно 40%. Також серед них є жінки, що є постраждалими від домашнього насильства та перебували у притулку якийсь час. Нагадуємо, що єдиний притулок в Полтавській області для постраждалих від домашнього насильства діє лише в Полтаві вже 4 рік, він розрахований на перебування до 25 осіб.
Також членкині ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська, Марина Куркач, Інна Бутенко мали честь бути присутніми на офіційній презентації Print studio «My Space» у Полтавському художньому музеї (галереї мистецтв) ім. Миколи Ярошенка.
«My Space» - перший напрямок діяльності соціального підприємства на Полтавщині, що працевлаштовує жінок, постраждалих від домашнього насильства у Полтавській обл.
Колектив Print studio «My Space» - це жінки, які здобули навички графічних редакторів і вміло створюють принтування об’єктів на
текстильній продукції (світшоти, еко сумки, футболки, маски, рюкзаки, тощо).
На офіційному відкритті була представлена перша колекція текстильної продукції з нанесенням принтів від студії My Space. Дефіле відбулося за участі модельної агенції Школа MarGo м. Полтава та жінок, постраждалих від домашнього та гендерно обумовленого насильства – клієнток Притулку для жінок БО «Свет надежды» / CO «Light of Hope»
Соціальна місія підприємства - це забезпечення трудової зайнятісті, розвиток підприємництва і сприяння економічній незалежності жінок, що постраждали від домашнього насильства.
Тепер кожен може підтримати розвиток соціального підприємництва, замовивши товари і послуги у Print studio "My Space" за адресою: м. Полтава, вул. Сапіго, 3. Тел. 066 532 29 07
Хочемо зазначити, що «Інша Жінка» також підтримує розвиток соціального підприємництва та працевлаштування людей з інвалідністю, жінок, що постраждали від домашнього насильства. Наразі дівчата рухають проєкт «Інша професія для інших людей». Про мету, завдання, партнерів, що було зроблено в рамках нього можна подивитись тут https://www.divergentwoman.com/womancamp
«Унікальність нашого проєкту в тому, що викладачі курсу - люди з інвалідністю, які вже працюють у IT сфері. Це - надважливо, оскільки мотивує не здаватись і вірити в себе.
Зараз працюємо над матеріалами для організації систематичного та якісного навчання, залучаємо партнерів. А вже на базі навчального центру хочемо створити соціальне підприємство для працевлаштування людей з інвалідністю, надавати послуги, додаткові робочі місця і генерувати прибуток,"
- зазначила кураторка проєкту Марина Куркач.
Користуючись нагодою, за обмін досвідомвисловлюємо вдячність виконавчому директору БО «Світло надії» Дрозд Роману, а також за те, що наразі наші організації розвивають плідне та стале партнерство. Тому важливих проєктів стане точно більше!
Громадська організація Інша Жінка була створена у 2018 році
Актив організації - жінки, які є експертками та досягли результатів, кожна у своїй галузі: бізнесі, суспільній роботі, мистецтві та творчості, та готові приділяти час суспільно-важливим проектам, ділитися досвідом, підтримувати інших. І він постійно зростає
Наша мета - розбудувати спільноту освіченого суспільства, в якому інтелект буде трендом, а гендерна рівність - запорукою економічного зростання в суспільстві
Громадська організація Інша Жінка за 2 роки існування реалізувала багато ініціатив у підтримку гендерної рівності, розвитку жіночого підприємництва та попередження домашнього насильства, в тому числі через фінансову незалежність. На запрошення Іншої Жінки Кременчук відвідали Ніна Левчук, Марія Єфросиніна, Ольга Фреймут, яка запропонувала бути Амбасадором організації. У 2019 році був реалізований пілотний проект школи бізнесу для жінок, переможниця якого отримала 30 000 грн на розвиток власної справи та відкрила соціальний центр з вивчення іноземних мов. Зараз Інша Жінка створює Бізнес-інкубатор з розвитку жіночих ініціатив у Кременчуці, проект є грантовим та допомагає жінкам абсолютно безкоштовно отримати якісну бізнес-освіту та широку медійну підтримку їх майбутніх проектів, партнерів та партнерок, перший офіс, інформаційну підтримку.
Ця рубрика - про нас та нашу діяльність, про можливості для жінок та перспективи розвитку нашого міста. Долучитись до нас можна на нашому сайті
www.divergentwoman.com
А також на офіційній сторінці у ФБ
https://www.facebook.com/divergentwoman/
З повагою,
Голова ГО «Інша Жінка» Юлія Цибульська