На що і як живуть майбутні обранці
На чому їздять, де і з ким мешкають, скільки заробляють та що тримають у банках і бізнесі потенційні нардепи. Відповіді на ці питання дають декларації про доходи, що подаються до Центральної виборчої комісії в обов'язковому порядку. «Телеграф» вивчив фінансові документи кандидатів та пропонує читачам зазирнути у їхнє життя та порівняти зі своїм. Заздрити в будь-якому разі – не треба.
Законодавство змушує кандидатів на посаду народного депутата показувати свої доходи, заощадження, майно, автівки. Те ж саме стосується і членів їх сімей, що мешкають з ними. Щоправда, закон нічого не каже про інших рідних та про кумів, на яких запросто можна переписати частину чесно заробленого, аби не здаватися надто багатим перед трудовим електоратом та бідною інтелігенцією. Саме тому вивчати декларації страшенно цікаво – тут бідні стають заможніми, а багаті – бідними. Дивує, наприклад, що олігарх №5 у списку журналу Forbes (із $1,8 млрд) отримує за свою роботу на рівні машиніста тепловозу, а сім'ям деяких поважних людей взагалі немає де жити – ні малосімейки, ні старенької «Жигулі». З огляду на кандидатські гроші, стає зрозуміло, чому люди так хочуть бути нардепами! Адже головні багатії вже не перший рік працюють у Верховній Раді. Тож запрошуємо до країни відкритості...
11 кандидатів на 146 окрузі: серед них обиратиме Кременчук (окрім мешканців Молодіжного)
14 кандидатів на 150 окрузі: Молодіжний, Комсомольськ, Кременчуцький та Глобинський райони
Всі дані взяті з декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за 2011 рік, які кандидати, згідно із Законом «Про засади запобігання і протидії корупції», подавали до Центрвиборчкому та власноруч підписували.
* – дохід за 2011 рік
** – дохід членів сім'ї кандидата
(за винятком доходу самого кандидата)
*** – зображення можуть відрізнятися від оригіналу
Підготував Станіслав Константинов
Інформація
Користувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.