“Боротьба з корупцією повинна починатися з першого крісла в країні”,- Анатолій Гриценко на Полтавщині

18.03.2019, 12:00 Переглядів: 1 081

 

Знищимо корупційну складову у владі - забезпечимо стабільний економічний розвиток. Про це кандидат у Президенти Анатолій Гриценко заявив у Полтаві під час прес-конференції.


«Наш план дій передбачає руйнацію корупційних схем, які наразі спричиняють втрати в бюджеті в розмірі до 400 млрд грн, які не доходять до державної скарбниці, ідуть у кишені комусь. Щоб убезпечити країну, народ від таких явищ, як хабар, «відкат», перше, що треба, – це жорсткий відбір при призначенні на посаду за трьома параметрами: професійність, порядність, патріотизм. По-друге, має бути періодичний контроль за чиновниками в ході роботи вже після призначення. По двох напрямках: перший – це періодичний контроль на поліграфі, щоб не було ні в кого сумнівів, другий – це законодавчо закріпити такий інструмент, як провокація хабара, коли кожен чиновник на ключових посадах знатиме завчасно, що його чи її можуть в будь-який момент спровокувати на хабар. І як тільки це відбудеться – відразу відповідальність.»


 

Основа ж передвиборчої програми Анатолія Гриценка – економіка. Цей блок він розробляв разом з Українською радою бізнесу. А також проводив консультації з Федерацією роботодавців України.

«Попрацювавши з промисловими асоціаціями, ми, наприклад, чітко вийшли на план дій, який створює єдині можливості для всіх підприємців, руйнує монополістів, олігархат, дає можливість бізнесу працювати спокійно й чесно сплачувати податки, а державі чесно, прозоро ці податки розподіляти під контролем журналістів і громадськості, - наголошує Анатолій Гриценко. – Цей план дій передбачає створення двох мільйонів нових робочих місць, технологічних робочих місць. Це промисловість, переробка в аграрному секторі. Цей план дій передбачає зростання економіки на рівні 10% щороку та середню зарплату у розмірі 700 євро, пенсії — 200 євро.»


 
Відновити контроль за якістю медикаментів та чітке державне регулювання цінової політики на ліки - також передбачені у програмі Анатолія Гриценка. Адже це одне із найболючіших та життєво важливих питань для українців.

«У нас завищена вдвічі вартість ліків порівняно навіть із Австрією та Німеччиною. Це вже неправильно. Тому що переважна більшість ліків, понад 60% - по номенклатурі, чи компоненти – ми беремо звідти. Якщо там вдвічі дешевше, то і в нас повинні бути такі ціни. Значить, ставляться фірми-прокладки, для того , щоб накрутити ціну, їх треба повикидати. Ліки – це не товар, це – життя і здоров’я,- говорить кандидат. – Тож і державне регулювання повинне бути жорстким. Я написав програму. Буде відновлено контроль за ціною і якістю ліків. За підробку ліків буде така сама кримінальна відповідальність, як і за виготовлення наркотиків. Бо люди вкладають величезні гроші у медикаменти, а вони виявляються в кращому разу звичайною крейдою. І ніхто сам не може проконтролювати справжність таких ліків. Тому це державна відповідальність. З 2014 року знищили лабораторії, які перевіряли якість ліків, ми ж їх відновимо.»


 
Одне ж із найголовніших завдань президента — обороноздатність держави. Анатолій Гриценко, називає три ключові позиції реформування армії і виступає за скасування примусового призову та створення професійної контрактної армії.


“По-перше, професійна, контрактна армія на добровільних умовах з гідною оплатою. Приміром, якщо ми говоримо про тих, хто на війні, то від тисячі євро. По-друге, це резерв постійної готовності. Військовослужбовці з високим вишколом, які вже відслужили, але мають здоров'я і бажання, то вони будуть в цивільному секторі, але добровільно на контрактній основі закріплені за конкретною посадою в конкретній частині, бригаді, полку. І, в разі небезпеки, вони відразу займуть місце в строю. І третя складова, територіальна оборона, яку почнемо з прифронтових областей”, - підкреслив політик.


 
Кандидат в президенти заявив, що окуповані території потрібно повертати без “особливих” статусів і зробити це можна протягом одного президентського терміну. План у цьому напрямку розробляли спільно з міжнародними партнерами. Щодо ж до Мінських угод, то нині доведена їхня неефективність.


“Ми розробили план дій, де вказано, що Україна поверне межі міжнародно визнаних кордонів станом на лютий 2014 року, включно з Кримом. Деокупацію Донбасу можна зробити за п'ять років, якщо докласти потрібних зусиль. Наступне — деокупація Криму, хоча це і складніше завдання”, - говорить Гриценко.


 

Автор: політична реклама
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Читайте також:
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 50 від 12 грудня 2024)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх