Справедливий суд, енергетична реформа та реформа силового блоку – такі перші три ключові задачі на посаді президента визначив Анатолій Гриценко.
Про це він заявив у програмі «Свобода слова».
«Якщо визначити ключові пріоритети, то перший та ключовий - це справедливий суд, який захищає кожну людину, її права, свободу та власність. Ключове слово «кожну». Я хочу, щоб Україна була для нас усіх, незалежно від мови, якою говоримо, віросповідання, політичних вподобань», - підкреслив Анатолій Гриценко.
Другий пріоритет, наголосив кандидат у президенти, – енергетика, енергозбереження, енергоефективність, щоб Україна не залежала від зовнішніх поставок газу, де у першу чергу мова про російський газ.
«У нас достатньо своїх ресурсів. У 2011 році я виклав базові підходи, як зробити так, щоб ми спирались на власні ресурси. Не закуповували дорогий російський газ, щоб не було зовнішньої залежності. Щоб впроваджували енергоефективність, і на товари, які виробляємо, витрачалось в 3-4 рази менше енергії. Це був би європейський рівень, вихід на інші ринки», - вважає Гриценко.
Третім пріоритетом кандидат назвав силовий блок. За словами Гриценка, зараз ключова проблема в тому, що переважна більшість силових структур зорієнтована на захист влади від свого народу.
«На момент початку російської агресії у нас в усіх силових структурах було 715 тисяч людей. Зайшло 200 зелених чоловічків і виявилось, що немає кому захищати. Пішли хвилі мобілізації. Я їх переорієнтую, щоб силові структури захищали країну від зовнішнього ворога, а не президента та офіси олігархів», - сказав Анатолій Гриценко.
Нагадаємо, 31 березня відбудеться перший тур виборів Президента України. Після рішення Андрія Садового та інших демократичних кандидатів про підтримку Анатолія Гриценка, соціологи зафіксували значний ріст рівня підтримки кандидата і реальні шанси на входження до другого туру. Водночас, якщо Анатолій Гриценко потрапляє до другого туру виборів президента, то він перемагає зі значним відривом і Петра Порошенка, і Юлію Тимошенко. Такі дані отримані за результатами опитування, проведеного Центром "Соціальний моніторинг" і Українським інститутом соціальних досліджень ім. О. Яременка з 11 по 18 березня.